Vagnerovci sú stále v Nigeri.
Alebo myslíš že všetci sa viezli v tom lietadle?
Možno dal Prigožina odstrániť niekto z vlastných a teraz nastúpi na jeho miesto.
Myslím si že treba počkať, možno sa nám zajtra ozve Prigožin živý a zdraví.
Vagnerovci sú stále v Nigeri.
Alebo myslíš že všetci sa viezli v tom lietadle?
Možno dal Prigožina odstrániť niekto z vlastných a teraz nastúpi na jeho miesto.
Myslím si že treba počkať, možno sa nám zajtra ozve Prigožin živý a zdraví.
Rusi stále nevedú vojnu tak, ako to majú vo zvyku USAci.
Ak by takto začali viesť vojnu vágnerovci, tak Rusi môžu vyhlasovať že s tým nemajú nič spoločné.
Kto vie čo má naša Žuza pod gaťkami.
Prestal by si sa smiať ak by Prigožinovu smrť pripísali Ukrajincom a jeho nástupca by začal viesť vojnu bez ohľadu na civilov ako pomstu za Prigožina a Putin by od toho dal ruky preč že on s tým nič nemá.
Makó tam nie je? On dosvedčí že je za tým Putin.
On bol pri všetkom.
Ukrajina nemala v pláne zlikvidovať dcéru toho ruského propagandistu, ale to zbabrala a namiesto otca zlikvidovala dcéru.
Takže ak to je rovnaký "úspech", tak sa zajtra dozvieme že Prigožin letel v tom druhom lietadle a Ukrajina má po chlebe, Putin im doteraz nevyhlásil vojnu, ale môže ju im vyhlásiť Prigožin.
Sa neboj, vágnerovcov prevezme Šojgu :)
Možno ho dala zostreliť naša Čaputaňa aby prekryla teátro so SISkou.
Ono to tak vyzerá že ani u nás nebudú.
U nás sa tiež likvidujú určití ľudia.
Stanko, ty si taký naivný.
Tak to už pri atentátoch býva a ani vyspelí USAci to nerobia inak.
Nechvália sa ani tým, koľko USAkov zomrelo pri atentáte na Bin Ladina.
Tak Prigožin ktorý dobyl Bachmut im podľa teba neležal v žalúdku?
Ak smerom na východ, tak sa modli aby mala dobrú mušku PVO obrana Slovenska.
Aj z tvojej smrti sa bude niekto tešiť.
Myslíš že obaja sedeli v jenom lietadle?
Tie lietadlá boli dve, jedno sa otočilo smer Moskva.
Jasné, tak sa tam zabávali, že sa lietadlo dostalo do turbulencie :)
Skôr to bude tak:
Ak sa ukáže že Prigožin je mŕtvy, tak sa Ukrajinci prihlásia k zostreleniu lietadla.
Ak sa ukáže že Prigožin tam nebol, tak Ukrajinci budú tvrdiť že to bol Putinov zbabraný atentát na Prigožina.
Nie, dostanú samotku, ja na nich budem dozerať, tak ako Záleskej mater :)
Pri tom pochode na Moskvu jediné čo dosiahol bolo zostrelenie niekoľkých vrtuľníkov.
Možno to bola pomsta za tento jeho čin :)
Odporúčame