Jedine ak tam USAci zorganizujú majdan.
Jedine ak tam USAci zorganizujú majdan.
Možno budú aj na Kube.
A vyženú amíkov z Guantánama, kubánskeho územia, ktoré okupujú :)
Ak to bude v záujme USA, tak má právo :)
Prezident Nikaraguy Daniel Ortega podpísal dekrét, podľa ktorého bude v krajine povolené rozmiestnenie ruských vojenských základní a rozmiestnenie riadených striel.
Nie, tam francúzska menšina roky vykorisťovala domácu väčšinu.
Je to rovnaký scenár ako na Ukrajine. Majdan.
Zjavne nie si v obraze.
V Nigeri prebieha majdan, bol zvrhnutý prezident.
Rozdiel je však v tom, že na Ukrajine bol zvrhnutý prezident s podporou USA, v Nigeri ho zvrhol ľud bez podpory USA a to sa USAkom nepáči.
Aký agresor?
Niger je na vlastnom území agresor??
vyváža predovšetkým pre svojich kolonizátorov Francúzov.
Ale aspoň si potvrdil o čom to celé je, jedná sa o lacné zdroje z chudobnej africkej krajiny, ktoré kradnú vyspelé krajiny EU.
Nebudú, budú brániť zvrchované územie Nigeru pred vpádom vojsk z okolitých štátov (ECOWAS).
Turecko má právo okupovať časť Cypru.
Dokonca ich vojaci napadli slovenských, ale naša Žužika aj s Lajošom čušia.
Doteraz ich zdierali Francúzi.
Rusi nemusia, majú dosť uránu.
Významným zdrojom vývozu je uránová ruda pre Francúzsko.
Ale USAcki vojaci tam nebudú len tak. Kto vie kde ju predáva Francúzsko.
Vyvážajú si ho sami Francúzi?
Neviem či je to celkom tak.
Napr. Niger tiež vyváža urán a preto im vadí prevrat.
Ale na druhej strane, Slovensko vo vojne kolaborovalo s nacistami, tak nemáš čo pindať.
To že si po 2. svetovej patril pod vplyv Ruska poďakuj britskému premiérovi Churchillovi a americkému prezidentovi Trumanovi.
Oni o tom rozhodli.
Ja to bývalá francúzska kolónia a francúzi tam stále majú svojich vojakov a tiež USAci, aj keď nikto nevie čo tam tí robia.
ECOWAS je niečo iné, ale sú pod vplyvom USA a krajín ktoré kolonizovali Afriku.
Len dúfaj.
Ostatným stačí že sa ukázala ich nominantka Žužika.
Aj Austráliu, tam posielali väzňov.
Odporúčame