Francúzi aj usaci majú v génoch kolonizovať.
Kolonizovali Afriku, Áziu, aj Ameriku.
Francúzi aj usaci majú v génoch kolonizovať.
Kolonizovali Afriku, Áziu, aj Ameriku.
Angličania sa tiež doma vyzúvajú?
Idú tam brániť Nigerčanov pred francúzskymi a usáckymi okupantmi.
Lebo ich tam Niger pozval.
Na trenažéri aj Volodymyr zostrelil ruskú stíhačku a to vie pilotovať tak akurát svoje auto po uliciach Kijiva :))
Hej, na trenažéri :)
Wagnerovci odchádzajú do Afriky a chystajú sa brániť Niger pred inváziou vojsk ECOWAS.
On čítal hlavne to o LGBTI+
Milan Majerský
Milan Majeský myslím že vie osloviť voličov.
100x lepšie ako Alojz Hlina.
PS je vraj " nová, mladá strana"?
Veď Žužika vzišla z PS.
PS kandidovali aj v posledných voľbách a nedostali sa do parlamentu.
Tí čo pobehujú po našich uliciach sa dávno vzdali.
Ak Ukrajinci mali zbrane, čo im bránilo zničiť ruskú kolónu, ktorej došli PHM, zbrane, potraviny, aj morálka?
Vygúúgli si správy z tej doby.
Ja teda plešatú opicu fakt nemusím, ale je pravda že on bol prvý, čo Ukrajine niečo poslal, aj keď to bola S-300vka.
Predstav si že keby na Ukrajine mali všetky menšiny rovnaké práva ako na Slovensku, tak by nebol dôvod na vojnu.
Ja nemôžem byť kolaborant, Slovensko nie je účastníkom vojny.
Jedine žeby vyhlásilo vojnu Turecku za napadnutie slovenských vojakov na Cypre.
Západ začal posielať Ukrajine zbrane po tom, ako sa Rusi stiahli od Kyjeva.
70 km dlhá ruská kolóna podľa usáckeho MAXAru mesiac stála pred Kijivom, lebo im došli PHM, zbrane, aj morálka.
Kde bola "elitná" ukrajinská armáda, že ich nerozprášila?
Ďakuješ tým mŕtvym Ukrajincom?
By ťa najskôr nakopali do rite.
Odporúčame