Každé pivo sa vyrába dnes prakticky rovnako :chmel,slad,voda.....Chmel všetci kupujú,slad takisto....len voda je špecifická....a tak nikdy nebude Tovar vyrobený v Topoľčanoch ovnaky ako v Šariši,,Gemer kde sú vápencová vody nebude taký istý inde.....Čiže tie presuny výrobní vyvinuli rovnaké sterilné patoky..... Vody obsahuje pivo najviac a tá je základná pre osobitú chuť piva...


