Putin chrlí oheň a síru: Krvavý a špinavý Západ, Rusko sa len bráni
Keď to ti čítam, tak mi to pripadá ako medzi nadrogovanymi
Ja by som každému prial, aby dostal miesto normálneho suseda niekoho kto sa bude kamaratit s najväčšími vyvrhelami v meste.Aby u susedov robili bujaré večierky, aby suseda navštevovali bývali agresor,aby Vám robili napriek.Aby lomcovali vašim plotom,bránou,dverami.Aby sa Vám ústne vyhrážali,aby nepomohli dohovarania ,prosby....Som zvedavý koľko času by uplynulo kým by ste tam nevtrhli a nezačali ich hasiť.
..Hádam pochopíte....Ak nie tak zmeňte prášky,alebo doktora..
Putin ma pravdu!Howgh!Len dopadne ako Kaddafi...,alebo zvíťazí...Možno Macron sa ho pred smrťou zastane.