Bombardujú civilné ciele.....vždy po bombardovaní nehlásia civilné obete ,alebo 1-3 mŕtvych.V USA v škole zastrelia tu 5 deti ,tam 7 ,tam 14 ...a Ty si sa ani raz nerozšíril ..Breyvik v Nórsku či Švédsku dokonca 94....a nič,žiadne sankcie ,žiadny terorizmus.... slniečko už vychodi....


