To akoze za 30 rokov sa posunieme cestickami pre cyklistov,bezbarierovych vchodov -tie vtedy neboli ani potrebne ,lebo len tersz sa rodi obrovske mnozstvo degenerovanych a imobilnych...Tak komunisti za 40 rokov vybudovali stat to je nic ,ale za 30 rokov cyklotrasy ,tak to je supe...nechcel by som mat tvoj rozum..r


