mudra to žena , prečo by sa mali vlastné deti vyvalovat a ona bude platit cudzím....Vidíte aj mudri štátnici su , len u nás je vždy vo vedení štátu nejaký blb čo podporuje uradníkov a tých čo nerobia , alebo robit sa im nechce....pre vysvetlenie : štátni uradnici , zdraví invalidi , rodičovské , materské , podpory, študenti....


