totálná hluposť,všetci robia ,len su evidovaní a robia načierno v zahraničí alebo hocikde inde,alebo chodia na lukratívne brigády(jablká,hrozno,jahody,uhorky).Jediný liek v začiatku je aby každý kto nepracuje platil minimálne odvody ako živnostník.načierno alebo na tkzv.dohodu robia všetci....
Také štatistiky.....na UP umelo udržuju nezamestnanosť..Ved kde by sa zamestnalo tolko vzdelaných neschopných ludí.....


