kočner dal popraviť gauliedera aby nezačal spievať......mafia opať začína vystrkovať rožky..
kočner dal popraviť gauliedera aby nezačal spievať......mafia opať začína vystrkovať rožky..
Všetko je to podvod.niekto je nezamestnaný.ide do inej krajiny za zárobkom,opäť je nezamestnaný,a všetci na UP mu poradia ako má podojit obidva štáty...Veď to je choré.nezamestnany by mal mať právo vycestovať len ak sa zamestná,nemôže žiť stále na úkor druhých..
nevedia čo činia....kto by teraz zamestnal mladu? nikto ..prečo? pretože materská sa považuje za výkon práce , dievča ktoré je na materskej má nárok na 25 dní dovolenky , ktorý zamestnávatel zaplatí navyše ešte jeden další plat ? teraz to bol jeden , teraz to budu dva....len hlupák by to urobil , alebo všetky ženy budu v štátnej sprave a na uradoch a štátu to je jedno ..tí poslanci su uplne mimo ...podporuju len darebákov..po vojne nebolo nič a bolo detí ako smetí....ako cigáni , čim viac im dávaju tým menej robia.....jurínová odstup..
Žena musí aj dobre podržať , ale aj dobre a poriadne prirazat.Inac je to o ničom...
no tak , že za smiešne prachy im robia gastarbeitri a potom takí motroci ako na slovensku čo robia im za 1/5 mzdy a oni to predávaju , a naši si požičiavaju....vieš?
je to správne , každý nezamestnaný by si mal platit tých 102 eur .Alebo robit na normálnu zmluvu a zaplatí to za neho zamestnávatel , alebo nerobit , či robit na dohodu a zaplatit si to sám , alebo robit na prospešných prácach a zaplatí tu štát. Je choré aby za kohokolvek kto nepracuje a nechce pracovat čokolvek platil štát. teraz už nie su štátné podniky , tak nech sa tak ludia správaju.,alebo pracuj a je o teba postarané , alebo sed doma ale za svoje , alebo predávaj majetok....
Veď nech vypláca, elektrické zo svojho. Aj štátny sviatok by mal vyplácať štát. Dobre sa mu určuje keď nič neplatí. A firma musí na to niekde zobrať. A keď už tak tak len vtedy ak odpracuje plný fond a je v pracovnom pomere12+3 mesiace.skuskusobna doba + doba na zaškolenie a opracovanie 1 roku.to by ešte šlo aspoň by špekulanti museli robiť.
Pane kto ste ?Ústavný súd je podľa mňa potrebný ako mŕtvemu kabát.Podla mňa by tam mal byť jeden sudca.Ako najvyšší sudca. Ale aj tak si myslím že je to zlatá baňa pre pár neschopných právnikov.
asi sa musím íst liečiť. Nos ako skoba,bradavica ako ježibaba,prepadnuté usta ako starena ,nohy krivé a tenké.....žeby som pozeral na nejaku inu ženu?..
Prosba, čo, alebo kto sú to slnieckari. Stále to čítam v diskusiách a neviem kto sú to.Ficovci.,či kdhaci či ktorá skupina ľudí.
no neviem ja čo poznám invalidov tak su fingovaní , či zdraví..70% postihnutie to vyzerá na človeka ktorý nemá nohy , má jednu ruku aj to pochrámanu , jedno ucho , jedno oko....a mysel slabu.....
u nás je skoro každý zdravý invalid....a do roboty by šie a ked mu poviem ,že mu dám 30% minimálky ked je 70% invalid tak normálne zdravo odkráča a ide robit do štátnej správy..
Na panské.......Slováci.......či na Korejské.....? Tak je ludia chytaju rozum do hrsti , ked si vláda naslubovala nech si robí.....Richter za pás....nie bobule vpapat
bugár je luhár,nič vlastné tam nepovedal,jediné na čo sa zmohol čítal články z novín,no a akí su novinári a ich články vieme všetci,pravda tsk na 10% ,zbytok nafuknuté aby to ludí zaujalo...Mečiar nepotreboval žiadny papier,on hovoril stále rovnsko ,pamatá si všetko a stále hovorí rovnsko ,Bugár sa kruti ako had..ináč to je crlá jeho politika..
Tak zamestnanec vidím tebe zdroj peňazí. Musíš robiť tak aby si ho uživí a aby ti neodišiel. Nemôžeš všetko robiť dám
O korisť dá musíš podeliť.
.
Čo bedakate, zoberte úver však máte iste platby od štátu, banka rada požičia. Najskôr musíte investovať a po 20 rokoch začať užívať výsledky toho co ste investovali, tak funguje biznis okrem Ficovych privatizerov...
Objednávky robí pripravar, kalkulánt.,hlásenia podkladov a evidenciu +komunikáciu s firmami, úradmi, poisťovňami ekonómka, príjem faktúr, nahrávanie položíme na sklad tiež ekonómka. Prečo by nemohol objednávať niekto iný, prečo by faktúry nemohol posielať niekto iný, prečo by faktúry nemohol uhrádzať niekto iný? U mňa to robia zamestnanci. Ja riešim tech.problemy, vymáhanie pohľadávok, termíny splatnosti, reklamácie,ľudí no a samozrejme som stále pri zamestnancoch a ak treba tak usmernim. U nás je jeden čo má myslím 5 Ukrajincov zubárov, je ekonóm a ide mu to a robia do noci, pomaly odpíše všetkých tých čo končia o12.00A keby sa išlo na priame platby tak sú tí druhí už dávno v háji..
No a prečo niekoho nezamestnas, ba vyplakavas, lebo si lakomec a všetko chceš pre seba. Mám tiež firmicku, ale mám ekonomku (na polovičný úväzok) mám fakturácia a pripravara a ešte iných externých spolupracovníkov ktorých musím platiť. No nemusel by som keby som bol doktor a mesačne by mi prišlo kapitacne 2000 eur., alebo keby som v robote spával, no ja nechcem v robote zomrieť a každy cent musím vydriet. Faktúru mi každý kontroluje a ss vypytuje prečo to toľko stojí a musím si to obhájiť..
Rozumiem, viem co je to nemať istoty. Musím robiť do večera a k zákazníkom chodím poobede keď sú doma. Niektoré práce musím robiť v sobotu...
A ešte sa potom doprostred o peniaze, súpis prác predložiť a faktúru pošlem s podrobným rozpisom čo koľko stálo,a potom ešte musím vyvolávať aby zaplatili. V začiatkoch dom po večeroch a víkendové vypisovať agendy(faktúry, ponuky odvody,mzdy DPH hlásenia. A bolo to v kancelárii... Takže tak, žiadne istoty.... Kapitacie.
.
Pripomína mi to ten vtip z komunizmu...Na schôdzi vraví tajomník. :príde čas keď budeme robiť len v stredu! Z pléna hlas : A to každú stredu ?.... Aj lekári: A to budeme robiť každé poobedie? Kto má dosť nemusí robiť poobede.Co vlastne robia potom?
Ja by som to vyriešil inak.kazdy lekár ktorý by nebol do 15.30 v ordinácii by mal krátenie kapitacie.nechces robiť nerob,len nebudeš mať žiadne istoty.A poistenie dobrovoľne.Ak nechceš počúvať štát ktorý ti povinným poistením garantuje príjem,tak o garancie prídeš a rob ako sa ti zachce.
Odporúčame