Pokuta,pokuty,dane ,losovanie bločkov...vpred za krajšiu ficoidnu buducnost.....tí paštekársky uradníci nevedia robit nič , len mudrovat a pokutovat tých čo robia..a ešte sa tým chvália...ako fico v debate s kiskom , tam bolo vidno jeho antipostoj voči podnikatelom , ked mu ešte aj lietadlo vykrikoval...fico sa radšej vozí za štátne...bez rizika, starosti....no čo ficoid,ficoid..


