takéto nepodstatné veci tu riešite , že nebude plyn z Ruska , že pomrzneme , ale že najvyšší sud je nekompletný , čentéšovo odvolanie nevybavené , frešo neodvolaný ..to su podstatné veci , to vás netrápi , ale nejaký plyto hej , podstatné su sudy , prokura, nie to či nepomrzneme , ved to nikoho z politikov netraápi...


