škola ma učit , školit , vychovávat sa ma inde..mna v škole učili technike , možno ma občas zahriakli , odborník može byt nevychovaný, radšej nevychovaný odborník , ako vychovaný hlupák.....Produkt školy je naučený žiak , osobnost nech sa prejavuje v politike...ja ked prídem k niekomu na opravu nemožem lamentovat , že som zo znevýhodnenej rodiny ..bud to urobím a zaplatia mi , alebo neurobím a budem osobnost , len z čoho budem žit....Amal som dobrých učitelov -boli to páni učitelia , nie tí dnešní sociální vylakaní MGR.,


