Milý opozičníci, stačí skočiť do hociktorej lekárne a pýtať si nejaký preparát, na oživenie pamäti. Ak zaberie, budete sa diviť, čo to vyvádzate :-(
Milý opozičníci, stačí skočiť do hociktorej lekárne a pýtať si nejaký preparát, na oživenie pamäti. Ak zaberie, budete sa diviť, čo to vyvádzate :-(
... určite by to bol rybár maďarskej národnosti a ešte by stihol dať okoliu na známosť: "Posledný raz kúpem"!
Pekné popoludnie :-)))
Kaplan, bol si sa rozlúčiť s priateľom?
Prečo s priateľom?
Spomínal si ho častejšie, ako by sa na bezvýznamného človeka, tebe ľahostajného, patrilo.
Nepáči sa mi, že môj včerajší príspevok zmizol.
Odpočívaj v pokoji Vilko.
... to bude asi vekom, začínam zabúdať aj na dobrú výchovu.
Dobrý večer, všetkým :-)))
Pridze redaktor na rusnacku dzedzinu, za jednu babku a pita še jej:
- Babka čo robíte?
A babka že:
- Ta p i č u !
- Babka ako to rozprávate?
- Što bisiduješ chlopčik? ja p i č u kolački ...
... získať ako získať, ale keď tam je už veľa tej pridanej hodnoty a on ju zaplatiť nechce, tak ako?
... a vôbec, od koľkých rokov u mužov, môže žena začať vyberať daň z pridanej hodnoty?
... to si pridal ďalší uzol, večer sa s tebou nalopotia.
Pekný deň, všetkým.
*
Manželski par po 40 rokoch. Pošepta jej on:
-Kukaj sem, postavil še...
-Davaj het poď na mňa!, zakriči od radosci ona.
-Šak pocichu do Marie! Bo ce spozna po hlase!!!
*
;-)
Paľko,
a keď ideš večer spať, ťa aj niekto rozuzlí?
... bol to veľký človek, " Pán herec", ktorý si to pomenovanie zaslúži. Jeho postavy ma sprevádzali celý život. A keď si uvedomím, že ho už medzi nami niet, je mi smutno.Utešuje ma, že po ňom niečo zostalo, k čomu sa môžem kedykoľvek vrátiť.
RIP
Prebehol som si diskusiu na fórach a za naj príspevok by som označil:
*
Prosim vas neukazujte v televizii Fresa a Zitnansku , mozu to vidiet deti ....
dekagram
1295387 včera
21:35
... know how už dávnejšie pred nimi doviedli do dokonalosti bratia Dzurindovci.
Odporúčame