... však aj je :-)
... tak by ťa teraz súrne potreboval. Ľahla by si si dole pupkom do bazéna a nemusel by s tou lyžičkou lietať hore dole.
... h...o vieš. Mal si prísť na deň baníkov na jarmok, keď dostali vernostné. A keby si ešte vedel, koľko dostávali. Ja som baník, kto je viac, skutočne platilo.
... nie, nikde nebrigádujem, len si dobre pamätám, ako sa Figeľ vyťahoval, ako sopeľ na rukáve. Počiatka nemám dôvod obhajovať, ani som ho nespomenul. Viac krát som napísal, že Fico nemal šťastnú ruku pri výbere niektorých ministrov.
A je to tu.
Práve počúvam z televízora, že 21.12. 2012 bude skutočne koniec Sveta. Zem zostane bez energie.
Len tí sprostí plynári ešte o tom nevedia a od nového roku chcú zdvíhať ceny.
Pamätám si v tv po voľbách, keď nastúpil za ministra Fígeľ, jeho debatu s exministrom Vážnym. Fígeľ sa hrdil, o koľko desiatok percent sa mu podarilo znížiť ceny, za už vysúťažené diaľničné úseky. Vážny mu vtedy vypočítal, že to dosiahol o.i. zúžením profilu, šetrením na materiály, na jeho kvalite atď.. Všetko mu to tam presne vymenoval a vyslovil aj presvedčenie, že sa mu to ráz vypomstí. Bohu žiaľ, nevypomstilo sa to jemu, ale nevinným robotníkom.
... keby boli na úrade práce, chechtáky by im posielala EÚ?
Slečna Žofka, organistka v kostole, je osemdesiatnička.
Nikdy nebola vydatá, no každý ju mal rád pre jej milotu a dobrotu.
Jedno popoludnie ju navštívil farár. Pozvala ho do obývačky, v ktorej
stal organ (varhany).
Slečna Žofka šla pripraviť čaj. Farár sa posadil oproti organu a hneď
si všimol sklenenú misku s vodou položenú na ňom.
Plával v nej totiž kondóm. V tom sa vrátila slečna Žofka s čajom a
koláčikmi. Farár sa najprv snažil neprejaviť, že si všimol kuriózny
obsah nádoby, ale napokon neodolal.....
"Slečna Žofka, som zvedavý, čo mi poviete o tomto...." - a ukázal na nádobu.
Ona na to: "Ach áno, nie je to úžasné?
Pred pár mesiacmi som šla cez park a na tráve som našla ten malý milý balíček.
Pokyny na ňom uvádzali, že obsah balíčka treba umiestniť na organ,
udržiavať vlhký a že ochraňuje pred prenosnými ochoreniami....
A viete, že som celú zimu nedostala chrípku ?
***
Že už tu bol? Nevadí.Vonku je slota, pripomenúť treba, prevencie nezaškodí.
Pekný večer :-)))
... vďaka "hranatému chlebodarcovi", majú ešte pár rokov robotu.
... zrelý politik nie je a asi ani nebude, ale zrelý je,... na "odstrel"!
Odporúčame