... na počudovanie, celkom dobre. Čo sme potrebovali, sme našli hneď z kraja, išli sme však pozrieť aj konkurenciu, ale sme sa vrátili a brali čo nám prvé padlo do oka. :-)
... na počudovanie, celkom dobre. Čo sme potrebovali, sme našli hneď z kraja, išli sme však pozrieť aj konkurenciu, ale sme sa vrátili a brali čo nám prvé padlo do oka. :-)
... ak vyklepáva, tak dnes bude nalačno, to mu len zuby v pohári naprázdno sekajú ;-)
Trvalo to dlhšie, ale už by malo byť všetko v pluse.
Pekný podvečer :-)))
... nearchivujem si svoje, ani cudzie príspevky a to je asi škoda, lebo som si skoro na sto percent istý, kaplan, že o tom že poberáš dôchodok si písal ty.
... ani nie, ale idú ma vyvenčiť do mesta, do obchodov :-)))
... preto prestávam "kecať a idem po povinnostiach" :-)))
... keď chce súdruh niečo pranierovať, musí si to najskôr omakať, vyskúšať, inak by len "kecal" o ničom ;-)
Pekný deň , priatelia, či už ste v práci, alebo sa zaoberáte leňošením-dovolenkovaním ;-)
*
http://www.youtube.com/watch?v=wM0IDLAntVM &feature=related
*
*
http://www.youtube.com/watch?v=ZYRfUoR9Q4Y&feat ure=related
*
... nižšie som to napísal:
... keď nechce ísť do lochu, musí tému živiť politický, kým zase neprídu k moci noví zlepení a neospravedlnia sa jej.
... kde som to počul: "Chcela som byť bohatá, zostala som chlpatá?"
... nebolo by načase porozmýšľať o vykopaní a zavezení do zberných surovín?
Komu z nás nebolo šestnásť?
*
http://www.youtube.com/watch?v=h_8OzH0TbZI
*
;-)
... branný zákon sa dotýka len vojakov, alebo ním môžu byť obmedzený všetci obyvatelia?
... ak chceš, aby aj u tretích susedov vedeli čo varíš, tak stačí. Para svoje urobí. :-)))
... keď nechce ísť do lochu, musí tému živiť politický, kým zase neprídu k moci noví zlepení a neospravedlnia sa jej.
... a čo, už si to niekedy skúšal? Ako malý chlapec, napríklad :-)))
... jedno je isté, niekto si Malinu ako bombu zaplatil, nevieš o tom niečo?
... len ho švacni do hrnca, svoj účel istotne ešte splnia :-)
Odporúčame