Len horor, mama horor ...
*
http://www.youtube.com/watch?v=paNXw61nOZk
*
Len horor, mama horor ...
*
http://www.youtube.com/watch?v=paNXw61nOZk
*
... a čo s tým? To máme do každej osady doniesť dereše a na tých si vynucovať svedectvo o úžere? Alebo čo robiť zo svedkami, ktorí podpíšu výpoveď proti úžerníkovi a na druhý deň si idú k nemu požičať? Nedá im ? Stiahnu výpovede, povedia že nevedia čo im dali podpísať. Ako to majorita vyrieši?
... šialene dobré počúvanie ;-)
*
Pekný večer :-)))
... nedramatizuj, ako zdramatizoval novinár, z ktorého si Jožo určite urobil tú, onú, veď vieš čo.
Už by ste sa mohli aj ukľudniť. Po voľbách je už dávno, ll.pilier je už upravený, treba sa prestať urážať. Oddychový čas, priatelia ;-)
Povedal svoj názor.
To sa nesmie?
Alebo len niekto, s určitým názorom nesmie?
... kde sa túlaš, repress ťa zháňa :-)))
... vie že má ryšavú a také ho rajcujúúúúúú......
... nebola niekedy aj Madona na ryšavo?
... dobrý, aj keď sa to už pomaly na noc preklápa :-)
však už vari len po jednom výjde, to stihneme do polnoci, aby sme potom nemuseli Darinu hľadať :-) ... cink
... ja ešte nalejem, ty pusti dobrú hudbu, dopijeme ...
... nalievam, ... cink ... na tvoje ;-)
... počula si buchnúť? To mi nepadol kameň zo srdca, to buchlo šampanské, kde máš tie poháre? :-)))
Prosím Vás,
už je tým riaditeľom aj naozaj? Už môžem skúsiť pozrieť aj správy?
... možno jej starý Karafiát robil vojnu doma :-)))
... možno čakala, či niekto nadhodí a bola by aj cinkla pohárikmi :-)))
Odporúčame