... potom nechápem, prečo ti nechutia marhule v poháriku :-O
... potom nechápem, prečo ti nechutia marhule v poháriku :-O
... nie sú to len včerajšie vetry? :-)))
Zmiešaj ho dohromady, a potom vyber ten z Libanonu.
Múdra, krásna, vzdelaná, sexi ... a ešte k tomu chcieť byť bohatá? Ako? Veď ozajstné bohatstvo si už vymenovala :-O
Keď už boli spomenuté tie balerínky:
*
http://www.youtube.com/watch?v=--k 4ArgXfxE
*
... len sa neboj, som v pohode ;-)
... a keď sa budeš potrebovať zaprieť, potom čo? Budeš prešmykovať na mieste? :-))))))
Pekný podvečer, všetkým :-)))
Nie je to celkom kukurica, ale istá podoba tam je ;-)
*
http://www.youtube.com/watch?v=tsFWWIrAjrk &feature=related
*
Už lámu tí, čo tento štát rozkrádali, kameň v kameňolome na diaľnice?
http://www.ta3.com/clanok/1004109/miliardar-george -soros-sa-zasnubil-tretikrat-sa-ozeni.html
... Fígeť je na to určite dosť nesabakritický a drzý, aby sa dal hnutiu navrhnúť a aj sa schválil. :-(
... na takého Sorosa ešte dlho nebudú. Som počul, že mládenec sa nám ide ženiť, minule mal zásnuby :-)))
... takú otázku určite nemali pripravenú, ako by si in ty odpovedal :-)))
Ako povedal hostinský Palivec? "Stojí to všetko za ..."
*
http://www.youtube.com/watch?v=QCmCr4WEZ1 s
*
;-)
... pohodu, len pre teba, Vlado :-)))
Drahé súdružky,
dovolte mi zaradiť sa!
... tí, čo na klope saka nosia odznak tunela, do ktorého na jednej strane nazerá Dzurinda a na druhej ... podľa vkusu.
Odporúčame