... vo svojom svedomí sa cítim dobre. A aj ty sa pohrab v tom svojom a svedomie Slovákov tiež neponúkaj na prenájom.
... vo svojom svedomí sa cítim dobre. A aj ty sa pohrab v tom svojom a svedomie Slovákov tiež neponúkaj na prenájom.
... čo nečítaš?
Aj keď "podvodník", na predsedu KDH persóna dosť dôveryhodná!
... a čo sa nestihlo rozpredať, je "uložené" v Zberných surovinách.
... teraz ma napadlo, keby bola Radičová svojím koaličníkom rozšľahala vajcia, ešte teraz mohli držať pohromade. :-)))
... samozrejme, niečo to musí držať pokope.
... už som to našiel. Paľko je jediný Slovák, ktorý na sebe vinu našiel. Jeho vinou je závisť. Závidí Ficovi, že sa v rovnakom období začali motať okolo mocných a kam to ktorý dopracoval?
"„My na sebe vinu nenachádzame“ ! Umývajú si ľudia na Slovensku svedomie."
A ty Paľko, ty si na sebe nejakú vinu našiel?
... a kde je ten dobrý človek? :-)
... mňa pri tom jazykovom okienku zarazilo, "zastaralé, alebo zastarané" slová.
Vždy zostanem nerozhodný, čo použiť ;-)
... aj tebe dobrý, drahý súdruh Oly* :-)))
Niekde nižšie som zahliadol slovo "krivák". To bolo o Fígeľovi?
Nedajte si však kaziť náladu.
Pekné popoludnie :-)))
Druhý pilier, to nie len taká hocijaká sranda. Tu ide o PENIAZE!!! Ale nie o peniaze investorov ako do omrzenia papagájuje opozícia, ale o peniaze, ktoré správcovia investovali do obrovskej reklamy na nalákanie čo najväčšieho počtu investorov a na obrovské provízie pre otcov zakladateľov najväčšej mašinérie na znehodnocovanie peňazí na ich budúce dôchodky. Aj keď percento na réžiu správcovskej spoločnosti je nemalé a bolo zaručené , vykryť tu čiernu dieru, dokáže len čas. A ten im chce Fico ukradnúť.
... tak si niečoho nalej, pošli pusu tej Nórke a vyber sa vybozkováť osobne Juriho :-))))))
... vospolok ;-)
... aj toto tam bolo:
Navzájom sa poznať znamená poznať, ako sme si vzdialení :-)
mladý už nie je a otec, neviem.
... a sú ešte vôbec?
... však tam, hore, si ani toho leta niekde veľa neužijú :-)))
... vyber si ;-)
Odporúčame