... ukľudni sa xixula, len som opravoval predchádzajúci text, kde mi vypadlo "sa"
... ukľudni sa xixula, len som opravoval predchádzajúci text, kde mi vypadlo "sa"
... čo sa ťa dotklo xixula? si už v rokoch? Aj ja, nič si z toho nerob, len správaj primerane veku :-p
Však jej povedal pravdu. A pravda často zvykne bolieť, ale myslím si, že taká stará k. sa rýchlo otrasie.
Vlado ♥
*
http://www.youtube.com/watch?v=Zfh1BgquT6s &feature=related
*
Vyhlasujem prípravu na obed!
Pekný deň a k tomu obedu dobrú chuť ;-)
Pôjdem asi aj ja už skúsiť spať.
Dobrú noc :-)
*
http://www.youtube.com/watch?v=HX3gpcG2YNw &feature=related
*
... tebe by tiež viac pasoval za bociana? :-)))
Hru života předvádíme
hloupým bez všech úspěchů.
Právě to, co nezměníme,
je nám terčem posměchu.
... to nie ja, to som si pred chvíľkou od Ch.M. prečítal :-)
Prekladateľ to mal ťažké!
A čo tí dvaja v kúte a na sucho, tí to nemajú ťažké?
Ešte aj Strážne veže im predal Dušík do zberu.
Aspoň po tom prekotenom striku by sa im mohlo.
Alebo nie?
... dobrý večer milý Oly, túto som chcel dať ešte na starý blog, lebo dnes akosi nikto nespieval, ale myslím, že zapasuje aj sem.
*
http://www.youtube.com/watch?v=VojA1AkD-Q k
*
Za blog dávam +++ a idem si ho ešte raz pomaly prečítať ;-)
... daj si ho na hlavu a začni : Ja ...
... ako ťa sledujem, okrem učiteľa, ignoruješ všetkých súdruhov.
... nech už je to aké chce vtáča, ale dvaja určite :-)))
... a zostane ryšavá ako írska cigánka :-)
... no neviem či mám :-O, to znie tak po cigánsky :-)))
... korupcia to ešte asi nebude :-)))
... toto sú teraz tí tvoji, najspasiteľnejší, alebo ešte stále tí dvaja mlčiaci mnísi ...
Odporúčame