*
http://www.youtube.com/watch?v=GSRLPzi0T7I
*
Pekný večer :-)
*
http://www.youtube.com/watch?v=GSRLPzi0T7I
*
Pekný večer :-)
... prečo nie? keď môžu robiť takú krásnu reklamu olympijskej myšlienke, ako v boxe :-(
Dnes je piatok?
Čím to je, že piatky sú tu také riedke?
Pekný deň každému, čo sem zablúdi :-)))
... a to ty nevieš, ako sa fľaša drží? že je malík na dne? :-)))
... čo je to dosť? Odkiaľ, pokiaľ? Po palec, po malík?
... ale keby si neplánoval čas, bol by si zároveň "sám sebe aj katom" :-)))
... súdružka Bubeníková by nebola sama. Na cestu pod Akropolu jej pridelili ako rétora , jedného z najväčších top managérov na Slovensku. :-)))
... o koľko si pretiahol obednú prestávku? :-)))
Keby ste náhodou hľadali jednu Slovenskú Afroditu ...
*
http://www.youtube.com/watch?v=1r4q-7BujYY &feature=related
*
Pekný večer všetkým. :-)))
Hmm!
Niekto tých "tučných Grekov " veľmi nenávidí. Takúto morovú ranu na nich posiela.
... tak potom by to mohol byť Igor, podľa toho čo som vyčítal.
... ani súdruh Google nevie :-O
... pokojnú :-)))
... vám upratovať netreba, vám už voliči upratali, prevetrali, povedal by som zodpovedne. Kto by to o Slovákoch povedal, že odvedú takú poctivú robotu? :-P
... tak prestaň plakať, skľudni hormóny, ak ťa už rýšavá nekopla do gulí, najdi si takú, poslúchaj ju, možno z teba urobí človeka :-p
... to nič, súdruh má ryšavý zákal a operovať si ho nedá ani za Svet:-O
...pravdaže sa rale poznáme a celkom dobre, bol som s týmto nickom teraz mesiac na dovolenke, odpovedal si mi na nick, z ktorého vznikol tento. A ukľudni sa.
Odporúčame