... takže to pichutie čo občas pocítim, s tým nemá nič spoločné? :-)))
... takže to pichutie čo občas pocítim, s tým nemá nič spoločné? :-)))
...podstatné je, že tí dôležitý si to uvedomovali a preto ho aj rýchlo zlikvidovali!
... to je, ale nefandime si, aké čisté potraviny my tu konzumujeme.Tvrdé normy sme tu mali, museli sme sa prispôsobiť tým mäkším, európskym.
Nezabudnite, blíži sa dvanásta hodina, aj telu treba dať to, čo si pýta.
Dobrú chuť k obedu a pekný deň k nemu! :-)))
Milý Vado, to sa musíš spýtať súdruha Kinga, ten bol módu trakov na Slovensko zavádzať. Aj súdružky z TA3, ho na letisku vo Viedni vítali v trakoch :-))
... o chvíľu sa nám vyjadrí etalón politickej čistoty Matovič.
Bude sranda?
... nie je to náhodou tým, že "osobnosti" sa začínajú hanbiť, komu sa dali uviazať na motúzik a urobiť tak zo seba drevených káčerov? :-)))
Súdruhovia,
mrzne len tak praští, ale vyzerá to tak, že ľady sa pohnú :-)
http://www.ta3.com/live.html
tie sú už v nenávratne.
... čo k tomu dodať?
Čo je čierne, čiernym aj zostane, aj keď to do vápennej jamy skočí!
Dobréééé ráááánkóóó!
Ťažko sa vyskakuje z postele. Zima si to stále nerozmyslela, vonku -18°C, nie je nad teplý pelech. ;-)
... hodil som to aj do googlu, však ten vie všetko a hodilo ma to naspäť na článok. :-)
... však už skončili aj otázky novinárov na Mikuláša. Nepovedal, ako vždy, nič podstatné.
... už je vysielanie blokované!
Odporúčame