...Zvolení zástupcovia prijali množstvo rozhodujúcich zákonov, ktoré sú v rozpore s Ústavou SR.
...
Ja nechcem polemizovať o ústavnosti, ale nemohli byť niektoré zákony prijaté aj v dobrej vôli o ich potrebe a ústavnosti? Ktoré to boli? Kto povedal, že zákony sú protiústavné? Ak senát ústavného súdu, koľkými hlasmi za, a proti? Tí čo boli proti majú byť odvolaný, lebo mali iný, protiústavný názor?
Píšeš veľa pravdy, polopravdy a veľa svojej subjektívnej pravdy. Tvoj blog som si dovolil prečítať a dovolil som si aj napísať, čo ma v ňom vyrušilo. Skôr ako ma označíš za likvidátora diskusie, ti prehlasujem, nie som tvoj nepriateľ.


