...hlavne pokojnú milý Oly :-)))
...je asi už ozaj neskoro, do služby sa nikto neprihlásil, pripravenú agitku odložíme na príhodnejší čas.
Aspoň si ešte zaspievam...
http://www.youtube.com/watch?v=b2KId ZaBDpk&feature=related
...k dobrým voľbám aj dobrá pieseň. A nakoľko priťahuje, ba začína aj mráz besnie, zíde sa aj dobrá piecka. :-)))
http://www.youtube.com/watch?v=aIiILTTOhbY& feature=related
Červený kacheľ, biela pec....
http://www.youtube.com/watch?v=jEaQZAoPLm w&feature=related
Budú vôbec voľby? Možno aj nie, revolúcie ešte mládež nezažila. Uvidíme, oči sú veľké, počkáme, či zhorí prvý smetiak, auto.Potom už len, Pane Bože zavaruj!
Večer u hodne pokročil, ba povedal by som aj noc už je viac než mladá, ale naliate nevidím. Neušanovali ste nič?
... hmm,
a ja som myslel že len hore, keď odstrániš dolné vlny, ale čo môžeš čakať od nedouka :-)
... to som myslel seba, aby si si to zle nevysvetlil :-))
... nebude tá teplota teplota spojená s teplom domova, ktoré doteraz nepoznal?
... normálnych striedavých 220, to som ti chcel poradiť len aby stlmilo vlnenie, aby ťa tak veľmi nekolísalo:-)
Nezaujala ma len telesná teplota, súdružky kandidátky na na vzornú manželku súdruha Freda. Zaujalo ma aj ako blahodárne vplýva pravidelné cvičenie na Freda. Ak súdružka vydrží v iniciatíve a Fredo, keď už chodí aj na nákupy, nezablúdi do krčmy a nezabudne sa tam, môže sa pravidelným telocvikom vyučiť aj za učiteľa. Aj keď zatiaľ len telocviku. A ďalej? Jeden nikdy nevie! :-)
Vlado položil dole otázku: ... to akoze maju ciganky o styri teplasie?
Možno len majú tepla za štyri biele ;-)
Nesklamal si očakávanie Oly :-)))
Odporúčame