Priatelia!
Tento blog vôbec nie je o tom koho bude voliť kaplan a nebodaj ešte on voliť Fica. To je o inom. Konečne už prišiel na to, že všetky jeho doterajšie blogy LEBO FICO, mali opačný efekt. Ale úplne opačný! Všetky naháňali voličov ľavici. Zapálilo mu to, priateľovi kaplánovi. Aj keď hovorím, všetko ide podľa plánu, prieskumy nepustia, pomyslel si a zmenil taktiku. Pravica neobstála, lep bol slabý a aj keď bola strážnym psom bola gorila, na tej sa to vlastne pototo. Niekto ju vypustil mimo výbeh a to sa stať nemalo. Preto teraz volím Fica. Fico na hrad. A pozerajte ako teraz porastú Mikymu PREFERENCIE!


