Rozvrátený štát, rozvrátený národ...
Bordel v štáte je väčší, ako by sme asi "chceli", ale národ?. Ani sa mi nezdá že by bol až tak veľmi rozvrátený. Ľudia normálne pracujú (ktorí majú prácu) chodia po uliciach, stretávajú sa zdravia, prehodia pár slov, zaskočia na kávu, pivo, ponadávajú na život, pochvália sa deťmi ...
Je to rozvrátenosť?
To svet okolo je zvrátený!


