...čo dôležitého preberáte? :-)
...čo dôležitého preberáte? :-)
... ja by som až tak istý nebol. Vyzerá to tak, že viac strán sa bude motať okolo 5%. Tu pár hlasov ubrať, tu prihodiť. Mám v pamäti minulé voľby, keď sa ozvali z okrskov, ktoré boli vyhlásené za okrsky so sto percentnou účasťou voličov a voliť nebolo ani 50%. Stačí len jemné upravenie, SNS v prieskumoch klesla pod 5%, 99%-ný sa približujú k 5-ke. Kto vie?
... prišiel som na to už dávno.
Nepripomína vám to niečo, niekoho?
http://www.youtube.com/watch?v=7ssQLiXjV g4&feature=relmfu
... seat,
zdravíčko :-)
... keď už kampaň, tak zo všetkým čo k nej patrí :-)))
http://www.youtube.com/watch?v=vdj1_6LmHoQ& feature=related
... milý ladlen, zhodnotil si to ako "pravý" politológ, len reakcia je skoro dlhšia ako blog, na ktorý reaguješ. Vymeň vzor politológa, skús podľa súdruha Kusého, dvoma, troma vetami.
... Bóóóže, kedy to bolo, keď frčali frky o Tasilovi a Aristovi? :-)))
... tu my hneď v mysli zarezonovalo známe z Reštavrácie, " ale voliť musíme, veď sme zemäni! "
Čo je to napríklad politológ, tára to veľa, rozumie všetkému, vie ako to dopadne, len nič sa nesplní. Aby som nebol neobjektívny, musím povedať, niekedy aj dodajú čarovné, veľavraviace "ALEBO..."
Skoro každý pravicový diskutér sa tu stavia do role politológa.
Milý súdruh Ollmo výborné.
+++
Ľud - ľudovka.
V jednom príspevku na debate som čítal, že národ je ako zvieratá vychované v klietke, po vypustení na slobodu. Nevedia čo s demokraciou, škoda ich aj k voľbám púšťať. Nevedia voliť. Je to pravda, alebo je to tým, že väčšina tých, čo sa dajú voliť, sa veľmi rýchlo menia na zvieratá. Zvieratá uväznené v pozlátenej klietke veľkých peňazí!
... o moje chápanie sa ty nestaraj, čítaj pozorne a všetko. Možno aj ty pochopíš.
To úžasné mydlo netreba hľadať, pozerať na ruky. Keby sa niekto pozabudol, uvoľnil svoj zrak z rúk tohoto zaklínača hadov, pozrel hore, tam by uvidel. Na hlave. Kusisko masla!
... krásny deň,
moje obavy sa nenaplnili, hrdinovia majú všetkých pohromade! Či všetko? Ale to je jedno. Hlavne že sme! :-)))
... skončí ako šef pravice a bude si vyspevovať: :-)))
http://www.youtube.com/watch?v=rizvbLt5qs4
... je veľa vecí medzi Nebom a Zemou, ktoré nevieme pochopiť a ani asi nepochopíme.
... však už sa niekde pochválil, že ani deň. Potom keď odprisahal,asi sekal dobrotu. :-)))
... súhlas, len jedno poopravenie, PENTA nepovie : "Pánové, v tejto kauze nás uplatili kávou s dvojitým cukrom", ale "PáNI UPLATILI SME VÁS"...
Odporúčame