nie je lepí, ako lepí ;-)
Hrdina sa báť nemusí, ale aj on môže mať obavy. S blížiacim sa MDŽ aj mňa začínajú chytať. Tým nechcem o sebe hovoriť, že som hrdina, len ten neistý pocit ...
... tomu nerozumiem. Prečo by si sa mala hanbiť ty ako volič, o ktorom nikto nevie koho bude voliť, pred členmi volebnej komisie, ktorá sa nehanbí zastupovať konkrétnu stranu v komisii?!
sem patril aj link :-))
http://www.youtube.com/watch?v=rjj3a8WsQrY
... neviem či som hrdina, lebo aj keď nemôžem povedať, že by som sa bál, ale obavy mám veľké. Začína to tu by nejaké "neprehľadné" !
... milá pani Anka, Arturovi "len" vyhodil, mne dva články po sebe ani nezavesil!
... aj tak ďakujem a aj tebe do nového týždňa len všetko pekné :-)))
Kto beháte po FB, kto to organizuje ten pochod, čo je všade zavesený?
... ak to bolo vonku, tak nič neobvyklé na to, ako to tam vypadá. Sestra len vyšla z domu a hneď jej vyleteli nohy a má zlomené zápästie.
Odporúčame