... musím pochváliť!
Pozerám celý deň správy, na ten bordel, nadávam ako pohan a zrazu, ... čítam si tvoj blog, rehocem sa ako blázon, ktovie čo si v tom momente o mne myslí rodina, no jednoducho uvolnenie, pohoda ...
... musím pochváliť!
Pozerám celý deň správy, na ten bordel, nadávam ako pohan a zrazu, ... čítam si tvoj blog, rehocem sa ako blázon, ktovie čo si v tom momente o mne myslí rodina, no jednoducho uvolnenie, pohoda ...
Milý Olmo
a to si ešte pred nedávnom nadhadzoval v diskusiách otázky: Čo myslite, mal by som začať písať blogy?
Vystihol si ten správny čas, témy sa ti teraz ponúkajú samé a je pravda, že ich vieš spracovať brilantne.
Výborné :-)))))
Ešte by sa bolo treba dohodnúť, že lorask pred zápasom odslúži ekumenickú bohoslužbu :-)
... a len z "hlasnej trúby" môže vyletieť nasledovné: " za čo mám pána ministra Uhliarika odvolať, za to že zastabilizoval rezort"?
... teda nie že by som si aj ja nevážil dámy!
... pán prezident si vo svojej politickej kariére už hrkútal s veľa ľuďmi a nemal problém ich následne osra.!
... prečo na Dunaji? Nemohlo to byť aj na "paseke"?
Nepamätáš si: ♫ Chytila sem na pasece motýlka,
protože má bledemodré kridílka,
...
... akú farbu ti odporúča tvoj najnovší "priateľ"?
Pekný večer:-)))
Kedy už bude konečne kopnutý do ritti tento minister, ktorý podľa madam transparentnej zastabilizoval rezort zdravotníctva až do núdzového stavu???
... už ste zase spolu?
A Vlado, to dole si myslel len tak, ... na Hromádku? :-p
Ja mám len jeden postreh. Chcel som napísať otázku, ale som si to rozmyslel. Súdruh lorask by si určite považoval za povinnosť odpovedať a o to akosi nestojím.
" Prečo Svedkovia nemôžu prijať krv transfúziou, ale môžu ju piť diskutérom na debatách!!!"
... teraz rozmýšľam ako vyriešiť podstatu toho problému, čo si to vlastne chcem dať?
Poviem vám aj radostnú novinu. Po dlhej dobe sa dnes ukázalo konečne aj slniečko. To je slať po tých nekonečných hmlách. :-)))
... netráp si s tým mozgové závity, nakoniec aj tak z toho bude:
"Človeče nezlob se"! ... ;-)
... pekné ránko súdruh seat,
pekný deň aj všetkým bodrým súdružkám a súdruhom :-)))
Odporúčame