Pekný deň všetkým a poďakovanie dídžejkám :-)))
Pekný deň všetkým a poďakovanie dídžejkám :-)))
... ja som myslel že je to táto :-)))
http://www.youtube.com/watch?v=RcI_BP836zA
Súdružky a súdruhovia,
hlavne transparentne!!!
BAFFFFFFF.....
Prestaňte sa vadiť milí diskutujúci o tom, kto je väčší gangster. Pravdu má aj jeden aj druhý. Modlite sa radšej, aby podali hromadnú výpoveď tí, čo skutočne za všetko môžu. Politici. A aby nemali šancu vziať ju späť. Nedajme im ju!
... "imidž je nanič", povedal si kaplan už asi 21676 krát na debata.pravda.sk!
Pekné popoludnie všetkým :-)))
Súdruhovia nemusia nič, len pozorne sledovať, čo potíte a v správnom čase vás správne pod-ebať a vy si to hneď začnete hovädiť sami:-)))
♫ Zaspala nevěsta, v Strážnickej dolině
došla pro ňu máti, došla pro ňu máti
staň, nevěsto hore, staň, nevěsto hore
Staň nevěsto hore, už sa’s dost vyspala
běž podojit krávy, běž podojit krávy
které’s nedostala, které’s nedostala
Ja dyž ste vy chceli mať kravičku rohatú
měli ste si vybrat, měli ste si vybrat
nevěstu bohatú, nevěstu bohatú ♪♪
♫...
1. /: Dedinka v údolí srdce ma zabolí
keď na teba spomínam :/
/: Spomínam na teba stále, na tie
prekrásne chvíle, ktoré sme strávili
keď sme sa ľúbili dievčatko roztomilé. :/
2. /: Anička dušička zavri si očičká
nech sa ti o mne sníva :/
/: Prečo je osud tak krutý prečo som na svete sám,
osudom stíhaný láskou oklamaný
verím že život je klam. :/
3. Dedinka v údolí, sláviček šveholí
večernú pieseň spieva.
Dobrú noc má milá, zavri si očičká
nech sa ti o mne sníva.
/: Prečo je osud tak krutý prečo som na svete sám,
osudom stíhaný láskou oklamaný
verím že život je klam. ♪
Čo sa tu vlastne deje, bol som omylom pod simurdom a to tam samí diverzanti, aj nejaký exkrement som im tam na upratanie nechal!
...súdruh Slevin aj Lucky zvaný, tie Extrementy nejako zvládneme, len vy nezabudnite okolie poriadne vyčistiť od exkrementov, aby sme si rozumeli a nedošlo k omylu, opakujem ešte raz! PORIADNE VYčISTIť OD EXKREMENZOV!!! :-P
.... Potocký.... kikirííííííííík.....vykričím!!!!!!!
Čo tu ešte praktizujete??
... a máš na to aj certifikát? :-))
Aj som nazrel, aj mi žily trhalo, aj som odolal.
Veď zákaz je zákaz!
Pekný večer všetkým :-)))
Nachádza sa tu aj riadiaci dôstojník Alenka?
... lebo Fico!
... činíš ako zahnaný do kúta...
...to ti riadiaci neodpustí...
Odporúčame