Rozlúčim sa už asi aj ja.
Dobrú a pokojnú noc a ráno s elánom tam, kam treba ♥♥♥
Rozlúčim sa už asi aj ja.
Dobrú a pokojnú noc a ráno s elánom tam, kam treba ♥♥♥
... a nebolo ti to povedané, aby si nepriateľa nehľadal? .Ak ho máš, nájde si ťaj sám :-p
...súdruh google toho niekedy popíše viac ako lorask :-))
Babička prosí vnuka, který přišel na návštěvu: „Pustil bys mi nějakou kazetu s historickým filmem? Jsou v pokoji ve skříni.“
Pepíček tedy otevře skříň a ta je plná porna.
„Ale babi, vždyť tam jsou samý prasárny, a ne historie!“
„Ale Pepíčku, pro mě to už historie je!
... keď si spomenula ten trogar, asi ho použili na simurdovi, všetko z neho cezeň vyfučalo, nejako je ticho :-)
... áno, pokiaľ ti niekto neodstrihol na nej anténku :-)))
... Hron, ak som dobre pochopil, tak hľadáš chlapa a na farbe vlasov nezáleží?
... čo keby sme si pustili tvojho obľúbeného Kryla?
http://www.youtube.com/embed/W0Mydquf9S8
http://www.youtube.com/watch?v=lNHZi_wwDic&feature =related
... zatiaľ nie, ale asi ich máš viac, tak nejakého podhoď :-p
.... ale to bol určite nejaký babrák s Duklou, alebo Sarajevom :-)))
... zaplatí televíziám, aby denno denne, od rána do noci, dávali Angeliku.
To aby ľudia doma sedeli a neotravovali zbytočne tých pár doktorov, čo Pentliarikovi zostane.
Nie je nad hrdosť slastnú,
mať vo vrecku ozaj krásnu,
uviazanú na pevnom motúzku,
svoju vlastnú, ostrú rybičku!
Dobrý večer,
to si mohol urobiť hneď :-))
...teraz som klikol na podrobnosti a pustilo ma to normálne ďalej, aj príspevok zobralo :-)
entyta entyta
780289 25.11.2011
18:19
Odporúčame