Bol som na kontrole na Atlase a tak sa mi zdá, že ten náš Rudolfus nam v tej samote začína vlčiť!
Bol som na kontrole na Atlase a tak sa mi zdá, že ten náš Rudolfus nam v tej samote začína vlčiť!
... keď jej k tomu zanôtiš napríklad túto, tak určite áno...
http://www.youtube.com/watch?v=wpYGQK6885 w
... netráp sa zbytočne, poraď sa zo svedkom, ten ti všetko vyjaví ?-)
Kupčenie zo zdravím človeka, je to najväčšie svinstvo, aké na svete môže byť. A je jedno do akej farby(politickej) plášťa, sa obliekajú. Najzarážajúcejšie je, že aj jehovista ktorý sa stále oháňa Písmom svätým a slovami Ježiša Krista, zabudol, ako Ježiš zobral bič a vyhnal kupcov z chrámu.
... už je to tak, na malú kopu sa pes nevy...toto ...
Pekný večer :-))
Prevencia je určite správna a dôležitá vec, ale nič nezaručuje na sto %. Preto som napísal kaplan, že nevieš dňa ani hodiny. A keď už si v tom, pri živote, ktorý si mimochodom poctivo pracoval a platil nemalé dane, ťa držia nejaké lieky, ktoré keď si kúpiš, zomrieš od hladu, alebo skončíš na ulici.Toto je perspektíva veľkého počtu starobných dôchodcov, invalidných dôchodcov. Títo svoje zdravie nechali pri budovaní toho, čo tvoji kamaráti za babku popredali, ale samozrejme za tučnú províziu, ale dôchodky sú tak mizerné, že nestačia ani na skromný bežný život. Ako z toho platiť nejakú prevenciu, zdravú stravu, ...
... všetko ide podľa plánu, nedeje sa nič mimoriadne, akurát sa mi zdá, že sa tu objavil nejaký silný roj, bzučí, bodá, ... ako besný ;-)
Samozrejme, všetkým pekný deň:-)))
Vyzerá to tak, že keď pán prezident aj roky predriemal, keď ho bolo treba, začal skutočne úradovať. A posledný mesiac tak, ako sa patrí.
...teba odbaví praženicou s cibuľou, určite vytiahol aj sliepku z poliovky :-))
... len tak medzi rečou, čo ideš variť?
Pekný deň a večer :-))
... pekný deň všetkým!
Aj u vás sa všetci čerti ženia? Normálne sa bojím isť von, aby ma neodnieslo. Ako keby si polovica volebného tímu sdku hodila štránok :-o
Pôjdeme všetci na kačací bál,
kapelníkom bude Fico, Topoľčiansky kráľ
pôjdeme v marci , kaplán slivky páli,
družbu založíme, koštung slivky dali,
nad čistotou novej lásky, strany bdeli štyri,
Myšiaci, veliteľ, učiteľ a nepriesrelny Duri
Jednoducho si to prečítam a vôbec ma nenapadne, položiť si otázku: "Píše pravdu táto žena?"
Píšete zaujímavé veci, zo zaujímavej doby. Presvedčivo. Ďakujem Vám.
+++++
...a ty, môj malý mátožiaci Tomáško spochybňuješ Fico...čarovný to volič Smer-SD...
Čo ti na toto napísať?
Koho volím, na google nenájdeš, ale niektoré veci áno.
... čo som spochybnil? Len som upozornil na to, že mala priamo pri zdroji informátorov. A klameš ty, aj zneužívaš meno mŕtveho ty. Na tú tému som ti už písal viac krát, o čo tam išlo, o výkupe častí parciel, o cenách, zmluvách. Nezavádzaj, nezneužívaj, ty veľký Dzurindov Skupinár ...
"„Ospravedlnil som sa jej ako muž žene, lebo som použil nepravdivú informáciu“.
To sú slová Róberta Fica, ktorý pred troma rokmi slovne napadol Ivetu Radičovú v spojitosti s protestujúcim voličom Smer-SD, pánom Ťažiarom."
...musela vedieť o čom bol protest, veď v regione pôsobia jej kumpáni zo Zlatého prameňa.
Odporúčame