Deň je skutočne pekný, užívajte si ho, všetci :-)))
...keď je niečoho veľa, tak sa to vsugeruje do pamäti. Aj ja som minule poprial dobrú chuť k hokeju! Už ho bolo veľa , všade.
♫ Už troubejí,
už troubejí,
na horách,
jeleni ♫
...škoda, že nie je murár, hodil by sa do vojenskej kuchyne!
...neviem prečo ma práve teraz napadol tento človek? Volali sme ho Janko Hraško, do základnej školy ešte nechodil a už bol populárny svojim : "Kista jeho, vojaký som nejvózny, musím si isť zapajiť a vytiahol krabičku DETIEV :-)
...však je horehronec, rovno medzi nohy, do vajec, natvrdo :-O
Poloha na vlka.
Lekár poučuje nastávajúceho otca:
- S vašou tehotnou ženou sa môžete milovať, ale odporúčam vám vlčiu polohu.
- A to je aká?
- Ľahnúť si vedľa diery a zavýjať.
...kaplan ma ohrdol, dal som mu námet na blog a odfajčil ma, vraj sa mám obrátiť na abece.
simurda, ďalší námet na blog: "Harabín bude v pondelok a piatok úradovať doma v obývačke".
Dúfam, že mu štát bude preplácať aj kúrenie ;-)
...tá zmena róby je pre tú izraelskú kapustu?
...začal si na klarinete a skončil si pri ozembuchu?
Môžeš sa aj o zem hodiť a nič? :-)))
... chcel som napísať, že vôbec nem frštén, ale použil som služby translatora :-))
...len zapni tu debnu a pozoruj, či súdružka nepožiada o politický azyl, keď sa jej to tu všetko tak psuje.
Pekný večer nám doma a tebe, ak si už dovaril, dobrú chuť k obedu.
Zvláštna doba!
Hore sa posserrú a hneď sme v smrade aj tu, dolu!
Aj tak, dobrý večer všetkým.
simurda, prestaň písať reakcie ako Nostradamus, v hádankách, možno by bolo viac nedorozumení, keby ľudia aj vedeli, čo si im vlastne chcel povedať.
Počúvam ta3 a potreboval by som počuť to známe simurdovo: "všetko ide podľa plánu"! Je to tak?
... asi mi ušiel kontext, myslel som, že píšeš o tom, čo sa na nás valí zvonka, v súvislosti s krízou.
Odporúčame