... už si dlho preč zo Slovenska? Tomu čo máš pri bazéne sa u nás hovorí sušiareň:-p
... už si dlho preč zo Slovenska? Tomu čo máš pri bazéne sa u nás hovorí sušiareň:-p
... však aj Furiozo to vypustí, kde to na neho príde :-))
... neviem presne, súdruhovia od sv.Huberta by to upresnili, ale teraz niekedy by mala prebiehať jelenia ruja. Myslíte, že súdruh Silvio ma tiež rujné obdobie, alebo má ruju nepretržite?
Dnes som sa drahý súdruh Ollmo skoro rozplakal. Len tak z ničoho nič zrazu počujem z televízora, že niekde vykopali Ruženu. Zavraždil ju vlastný otec, ktorý ju zaškrtil, keď ju znásilňoval. A bola pri tom aj jej nevlastná mama. Zabalili ju do igelitu a zahrabali do 90 cm jamy. Až návšteva archívu ma upokojila. Ale tá zhoda?
... pri súdruhovi Ondriašovi, ako človek nad 50, som si dovolil skritizovať jeho PS a dištancovanie sa mladých a ocenil ma len simurda ;-)
.. len aby si ho potom nemusela naháňať po grúňoch,kým naštartuješ žehličku :-)))
...však ja som nechcel povedať, že ťa identifikoval, ale to jeho škatuľkovanie, ta jeho neomylnosť, tie jeho odpovede "lebo medveď", to je veľa.
...napríklad simurdovej nadutosti. Vytiahol na anuJ meno Glendová. Chcel som napísať :"A dosť" a hodiť tam meno ktoré ma okamžite napadlo. Ale to sa nerobí a zahryzol som si do jazyka.
...kto tu vyvoláva nenávisť? Kto vyťahuje kandelábre, kata? Kto sa to dovolával admína za nedodržiavanie pravidiel ?
... nie, on má v sebe len pondusy a tie poťahuje jeden víťazný súdruh, cez výhybku.
RNDr. Karol Ondriaš, DrSc.
... milý súdruh, keď nedokážeš osloviť a aj presvedčiť mladých, radšej sa o nič nepokúšaj. Oslovovanie starších, nad päťdesiat, je len na dožitie.
Ó mládež naša, ty držiteľka rána!
Čo tam po tucte, dvoch tuctoch. Najdôležitejšia miera je "A UŽ DOSŤ!!!"
Pekné nedeľné, aj keď silne vetristé popoludnie :-)))
Odporúčame