Krásny deň všetkým
a Ružene toho pravého ... :-)))
Krásny deň všetkým
a Ružene toho pravého ... :-)))
...veď aj dôchodcovia vari majú nárok na svoju hudbu. Ty ak sa dožiješ dôchodku a vydržíš pri svojom Iron Maiden, tiež budeš mladým na posmech.
...nevšimaj si Vlada, veď ani on nehrával Už ideš ..., ale vždy sa priplietol až na kare :-p
... len sa nedaj odradiť Dominika, hlavné je, že sa dychovka páči tebe a máš tam dobrú partiu. Určite vás má stále kto počúvať a to je hlavné.
... to znamená, že ty si si zámerne vybral túto slotu?
... nech si dá ukázať, kde má mokré nohavice :-P
2.časť
...
Patnáct let a pátá třída -
do života trochu bída.
Škola skončí, už se těší,
sociálka všechno řeší ...,
minul rok a minul třetí,
má už doma i dvě děti
a už zuří - to se nedá!
Těžko bydlení se hledá.
Na otázky odpoví
hodný úřad bytový.
Ani dlouho netrvalo,
pět Rómů se stěhovalo
do bytečku jako klícka.
Naše vláda je tak lidská!
A za měsíc byl zase kravál - kdo z vás by se toho nadál:
chtějí platit energie,
vždyť my z dávek ledva žijem!
A náš malý nemá boty,
žena by šla do roboty,
jenže čeká další děcko.
Co vy po ní chcete všecko?!
Abych JÁ snad začal robit?
Že se na vás začnu zlobit!?
A jestli se naseru,
tak skončíme v Bruselu!
Správný cikán, ten se nedá.
Jenom pravou pravdu hledá.
A kdyby byl v konci samém,
do Bruselu karavanem
pro práva si dojede.
Však se mu to povede!!!
ENDE ;-)
Na dobrý večer, niečo zo života :-)))
Narodil se Rómeček,
je ho plný domeček.
Sotva naučil se chodit,
všechno se mu začlo hodit.
Líbí se mu velice -
plné rušné ulice,
i hromadná doprava
ve všem jemu nahrává.
Všude zadarmo si jede,
s revizorkou řeči vede.
Zaplatit chce, nelidská,
- není ona rasistka?
Ve škole moc tomu nedá,
a už se zas viník hledá!
Klidně by šel do školy,
však chtějí po něm úkoly,
i učitel se naň zlobil,
když si domů odnes mobil.
Nepochopil, nelida,
že si mobil nehlídá!
To už křičí rómská mama:
nikam nejdeš, jdu tam sama!
Pochopí snad ředitel,
že náš syn je trpitel?
,,, koniec 1.časti
... a čo som ti ja povedal, niečo iné?
Čo sa týka plynu, o jeho cenách v súvislosti s premiermi, by som radšej pomlčal.
...nemýlim, graf bol stiahnutý zo štatistického úradu, Sulík si všimol, že Kažimír hovorí o voze a graf je o koze. Videl som tú reláciu v premiere.
...ak sa nemýlim, tak graf sám osebe bol dobrý, len nesprávne interpretovaný.
Všetko pôjde do psej matere, povedal Janko Slota. Evidentne je už dlhšiu dobu na zahraničnej dovolenke. Keby bol doma, tak by musel vyhlásiť, všetko je už v psej materi!
:-) alebo :-(
...vstúpili sme do vlády, ako štyri Svätoplukove prúty a od zajtra aj čestnú stráž držíme pri koňovi na hrade!!!
... ešte keby tak mal kto povedať, aký je na nás hrdý. A aj nejakú fotočku by som poprosil :-)))
Musím to tu vytiahnuť na svetlo Božie, príde Vlado a nebude vedieť, kde sa má zaradiť.
Pekné popoludnie :-)))
Takže súdružka už má predčasné voľby vyhraté!
Ma fotku!
Má fotku?
Kedy ju uvidíme?
V kampani?
Na bilborde?
Wow
Odporúčame