Na Kotlebovej kandidátke sa stretli mečiarovci s neonacistami
bojanovic, skúste to povedať tým, čo tam prelievali krv a skúste sa zamyslieť, akoby sme boli dopadli, keby sem vstúpila ČA, ako na územie nepriateľa a my sme nepriateľom boli. Naši mašírovali bok po boku nacistov do Ruska, zabíjali, lúpili ....
Je mi ľúto, že máte taký názor na SNP, ja to považujem za heroické vystúpenie ubiedeného, zotročeného národa a taký, ako Kotleba, ktorý sa kamaráti s rozkrádačmi majetku, čo vybudovali aj moji starí rodičia i rodičia nebude pľuvať nielen po mojich príbuzných, ale po nikom, kto sa postavil voči nacisticko-fašistickej zlovôli. Okrem rečí tá bábka nič iné nedokázala, iba rozoštváva.
Slováci mali byť vyhladení, nik by tomu nebol zabránil, keby Nemci Moskvu obsadili.
Nikdy takéto zmýšľanie, čo prezentujete nepochopím.
Prirovnať SNP k mejdanu v Kyjeve je úbohosť.