velmi .... že sa o VVP hovorí, píše tak i onak .... možno jednoducho vyjadriť.
Naše elity nie sú elitami znalosti, ducha a morálky. Sú to zapredané elity bez vzdelania a bez morálky, bez cti a národnej hrdosti .... A títo frfľajúci diskutéri sú na tom podobne, ako tie naše elity, nečudujte sa a zbytočné im to vyvracať.
VVP ovplýva vlastnosťami, ako je morálka, česť i národná hrdosť, preto ten rozruch, oni sa nevedia zorientovať a mediálna žumpa zvlášť, niečo také nepoznajú alebo poniektorí iba zabudli.
Konečne sa objavil niekto, kto je inteligentný, rozhľadený a mení nielen svoj životný priestor, ale i medzinárodný podľa vlastného uváženia a podľa najlepšieho svedomia i vedomia k lepšiemu, niečo nevídané.


