necas, s tebou je to fakt na šľak trafenie. Mňa iba zaujímalo prečo došlo k tomu, k čomu došlo a prečo ľudia nereagovali, keď ich nehanebne okrádali a okradli, keď dôchodcom ukradli ich dôchodky a mladším budúcnosť.
Ja som si chcela cez diskusie urobiť obrázok, prečo sa republika dostala tam, kde sa teraz nachádza. Prečo ľudia boli ticho, prečo mlčali, keď ich okrádali, všetko, čo pred 89 bolo vytvorené, patrilo ľudu a ľudia mali byť z toho vyplatení. Majetok republiky bol ohodnotený ....z každej fabriky, čo bola vybudovaná a či prevzatá v rámci znárodňovania mali ľudia, či ju predávali po 89 a či ju zrušili, mali dostať určitú časť. Majetok republiky bol majetok všetkých ľudí!
Daniela iba nadškrtla, že môže niečo dospieť až tam ....ale neobvinila ťa,že si násilník. A ja by som si nedovolila niečo také tvrdiť, že ovplývaš istými charakterovými vlastnosťami, ktoré sa mi nepáčia, to ti napíšem, ale nehľadaj za slovami niečo, čo tam nie je.


