mcc a to máš odkiaľ, že Rusko a Čína nakupujú americké dlhopisy?
Rusi prvý odstúpili od nákupu a nasledovala Čína, dokonca ani Nemci už nekupujú a to min. 2 roky, jedine zadĺžené Belgicko a či Írsko kupuje, to,čo tieto krajiny predávajú, keď si pozrieš staré vydanie Asia Times a nie tieto západné tliachačské média, tak si tam nájdeš, že toť prednedávnom Čína vrhla na trh americké dlhopisy v hodnote cez 300 miliárd.
Predstav si, že padne celý finančný systém ....tí, čo majú zlaté rezervy sú zahojení, majú za čo kupovať pre svoje obyvateľstvo aspoň základné potraviny, tí, čo nemajú Au, budú hladovať a zomierať hladom ....USA je dlžnícka krajina, jej BÚ je mínusový a o zlatých rezervách nemožno ani hovoriť, ani kongresmani USA sa k nim nedostali, keď žiadali o previerku, takže USA je vybrakovaná krajina po všetkých stránkach, ide len na vďaka doláru a vojenským ťaženiam, inak je kaput!


