Banky pre chudobných
Verím, že to, čo ste napísali, neveríte tomu ani sám!
VAŠE VLASTNÉ PENIAZE ZÍSKANÉ PRÁCOU, vychádzajúce z reálnej ekonomiky, VLOŽÍTE do BANKY a automaticky PRESTÁVAJÚ BYŤ VAŠIMI PENIAZMI ..... pán ekonóm Pavelka, skúste to vyvrátiť, nemáte ako.
To snáď chcete nazvať etickým konaním? Môžme rozobrať situáciu na Cypre, teraz v Grécku a to snáď bankárska mafia myslela na ľudí?
Stačí sa pozrieť na bilancie jednotlivých bánk a zistíme, že všetky sú stratové, trebárs taká Deutsche Bank a čo Fed, už našli 12 biliónov alebo aspoň tie 2 bilióny, čím sa zaoberal i kongresman Alayn Grayson .... Okrádajú ľudí a to nehoráznym spôsobom a tú povinnosť, že každý musí mať účet je iba príprava na úplne okradnutie v celosvetovom meradle.
Začali so sťahovaním mincí i bankoviek, banky sú stratové, banky sú hazardéri a požierajú sa medzi sebou navzájom, tak aké sociálne cítenie? Hnus, ako ľudí balamútite!