Nina ++++ ste to aj čítali? Ja len začiatok, ľudia žijú v chudobe, to je fakt, ale prečo to taká Zmajkovičová nerieši, veď je vo vedúcej strane tohto štátu, prečo bezdomovcov stále príbúda, prečo pribúda exekúcii, prečo pribúda detí, čo nemajú ani len na desiatu, radšej sa odbavuje na biostrave, ktože na takú stravu má, keď nemá ani na ten terajší odpad.
Ale musím čušať, je to skoro moja suseda, nechcem si kaziť susedské vzťahy.
A úsmev mňa prešiel, keď vodca oznámil, že nemá vôbec problém podpísať sa pod TTIP a tak som si pozrela, čo všetko už popodpisoval, tak mňa oblial studený pot i presídľovacie centrum pre USA, tak teraz hoci podpísal i Lisabonskú zmluvu, sa môže akurát tak štorcovať, veď to schválil, nejaký kvôty sú len zrnko, oproti tomu, čo dobrovoľne prijíma.


