Fico: Diktát odmietame, kvóty nebude Slovensko rešpektovať
Prestante sa utesovat, ze tu nechcu zostat.
Nik sa s nimi vybavovat nebude, navezu sem pocty, co prinalezia a hotovo, postarajte sa, ako viete a este budeme zodpovedni, aby sa nikam nevytratili.
Toto este len zacalo, doteraz ich potichu vozili, ani presne nevedia, kolko tu je ilegalov, Frontex udava iba priblizny pocet a toto trva uz 20 rokov, len teraz to rozbehli vo velkom.
Udavaju, ze 120.000, len v Turecku ich bolo k 12/2014 viac ako 1.600.000 a to iba z Blizkeho vychodu a kolko ich ma Spanielsko z Afriky? Kde to mozno zistit?
Len za niekolko tyzdnov ich prislo do D cez 200.000, spamatajte sa! Je ich tu ako kobyliek a presne pocty nezverejnuju, musia sa pracne zistovat.
Nemame armadu, vybavenie, zabranit tomu, co nam pripravili, vychodna Europa sa stane strediskom teroristov, ktorych pouziju, ako budu potrebovat.