Nikdy nechceli mier na Blízkom východe . ..
Tatran ....ďaľší ukážkový príklad zbytočnosti .....Kurdi sú len jeden národ a tak ťahajú za spoločný povraz, kde si prišiel k tomu, že Kurdi sú rozdelení? Keďže nemajú svoj vlastný štát, tak žijú v oblastiach, kde ich ešte Osmania rozhádzali. Lenže oni sú jednotní.
Kurdi žijú v Iraku, Sýrii i Turecku - tu žije najvyšší počet Kurdov
Kurdi, ktorých ostreľuje a bombarduje člen NATO Turecko sú tí Kurdi, ktorý zo severu Sýrie víťazne tiahnu k spojeniu síl so SAA a Hizballáhom, ktorí postupujú z juhu. Aby tomu zabránili, tak USA ako mocný spojenec dovolil Turecku Kurdov ostreľovať.
USA zhadzuje zbrane, ale nie Kurdom. Keby boli Kurdi vyzbrojení takou technikou a zbraňami, akými disponuje IS už dávno by IS bol v zabudnutí.
USA nemalo vôbec problém dodať Saddámovi H. vrtuľníky aj s práškovacou zmesou, ktorou prášil Kurdov, Powell istým spôsobom v OSN neklamal. Chemické zbrane Saddám mal, boli to chemikálie, ktoré Bushov Rumsfeld dodal Saddámovi, aby nimi kropil Kurdov .....