the.w +++ dik za info, ale neprekvapuje, vsak oni to organizuju
the.w +++ dik za info, ale neprekvapuje, vsak oni to organizuju
"Europa by mala ziadat hlavu strycka Sama, ten je zodpovedny za invaziu imiigrantov...."
Nehante nas, my si branime iba svoje prirodzene pravo, pravo na svoju vlast a zivot!
Pan minister, my nie sme ako vy!
Nevnucujeme inym krajinam svoj pohlad na to, ako maju zit
My nedevastujeme, nerozvraciame ine krajiny len preto, ze nechcu prijat nas pohlad na ich svet
My nevykradame a nezadlzujeme ine krajiny, nasa banka neprijima rocne 500 miliard kolonialnu dan.
Nasi predkovia tuto zem chranili s nasadenim vlastnych zivotov, prelievali krv, aby tento kusok zeme medzi Dunajom a Tatrou zachovali nam, ich potomkom.
Je nasou povinnostou nespreneverit sa odkazu nasich predkov, tato zem je nasa a nasich deti a ich deti.
Kto k nam pride s prosbou o pomoc, podla moznosti pomozeme, ale nebudeme okradat samych seba.
My respektujeme inych, tak nech oni respektuju nas, nase zvyklosti, nasu kulturu, nas jazyk i nabozenstvo.
Nasi ludia v nudzi ziju zo 60€/mes a podla frau nemeckej bezenci maju dostavat tolko, co dostavaju aj ti v Nemecku.
Tak sa obratte na strycka Sama, ako napisala amer.politologicka Ann Williams,
A preto v krajinach naklonenych BRICS robia to, co robia, nicia ich financne i hospodarsky - Malajzia, Indonezia, Argentina, Venezuela .... i samotne Rusko, Braziliu i teraz Cinu.
Tatran a este, aby som nezabudla ....rast nemeckej ekonomiky, na ktoru su naviazane vsetky eu je sotva 1%, americkej, ktora rastie na dlhoch a buducich objednavkach je rast sotva 2,1% (podla toho,ako sa vo Fede vyspia) a rast samotnej cinskej ekonomiky je v lepsom pocasi 7,3% a v horsom 6,5%, vidis ten rozdiel? To je iba cinska versus anglosaska.
Papp a vy toto nazyvate kapitalizmus? Kapitalizmus pracuje na inych principoch..
Toto je radikalny liberalizmus s fas.istickymi prvkami a finan.kuratelou, co Zapad a USA presadzuje, to kapitalizmus nie je!
Iste, co napisu oficialne media je to spravne, hlavne wiki, tam mozes napisat hocijaku kobolovinu.
Vies, existuju rozne agentury, ktore si zhanaju skutocne cisla a s tymi pracuju.
Preco asi USA neuspelo s TPP, lebo ani Japonsko zaujem nemalo a Vietnam, Kambodza, Mongolsko, Indonezia, Malajzia poziadali o vstup do SOS, co je blok BRICSu, ako aj EHU, kde ma zaujem vstupit aj Gruzinsko
Zle sa mi z tejto haraburdy pise, naviac nemam statistiky po ruke, takze vecer pokracujem
J-man a to vypovedá o životnej úrovni? Auto musí mať človek z nutnosti, pretože kedysi sa dostal tam, kam potreboval za 1 Kčs, dnes musí ísť peši, alebo si kúpiť auto.
Ja na zahraničné dovolenky už dávno nechodím, mňa tie preplnené destinácie nelákajú a väčšina chodí iba, aby ukázala ja na to mám, hoci si na to požičia a potom rok spláca. Dnes fičia dlhy .....
O životnej úrovni, hovorí dostupnosť ku vzdelaniu, zdravotnému a sociálnemu zabezpečeniu, bývaniu, ceny energií a potravín a najmä u potravín kvalita. Toto dnešok nespĺňa. Dnes sa nesporí, ale zadlžuje.
tusket +++ bodaj by ste mali pravdu, ale ešte zažijeme poriadne turbulencie, než tento skystnutý systém padne!
bohpomsty, ďakujem za doplnenie ....
Pokiaľ sa dolár udrží, ako rezevná mena, potiaľ si môžu USA udržať istý status slušnej živ.úrovne, hoci ona sa im postupne znižuje a môže prísť k rapídnemu úpadku, môžu manipulovať s finančným trhom, zadlžovať sa, hoci už im nik požičať nechce. Dokonca ani Japonsko, ktoré je v dlhoch, len vďaka USA, väčšinu splatných amer. dlhopisov kupuje Belgicko. Okrem dolára USA drží len EÚ, lebo na vojnách nezarábajú Američania, iba tá ich sionistická časť.
Fanfan, na Slovensku máme takmer 58.000 žiadateľov o azyl, keď si prirátame ešte široké príbuzenstvo azylantov, tak myslím, že to by stačilo. Slovensko je vybrakovaná krajina, žije na dlh, z čoho ich chcete živiť? Ste ochotný živiť všetkých, čo nebudú pracovať?
Myslím, že i toto množstvo je nad finančné pomery vybrakovaného Slovenska. Nerátajúc armádu rómskeho etnika. Už to nie sme schopní zvládať a tí tu žijú s nami od Márie Terézie. Takže prijímať nových je samovražda.
hercules ++++ keď to píšeš ty, tak súhlas
DANIELA +++++ to nemá chybu, ste fakt dobrá!
Latta by si mohol svoje príspevky ukladať do šuflíka, keby to neschválila šéfredaktorka!
Odporúčame