Že sa niekto už zobudil, vypisujeme to tu už veľmi dlho, Rusi netúžia po krvi, nemajú záujem o vojenské rozširovanie a ani ekonomické ovládanie, chcú iba spolupracovať na princípe rovný s rovným.
Neriadia sa Bushovou doktrínou USA bude dodržiavať len tie zmluvy, ktoré sú pre USA výhodné a zničia každého, kto by sa im postavil. Ovládajú srdce svet.finančníctva Wall Steet a tak môžu ničiť ekonomiky vzpierajúcich sa krajín.
Krajiny BRICS predstavujú 56% svet.ekonomiky, 85% obyvateľstva planéty, 70% všetkých devíz.rezerv.
Prepad nemeckého strojárenského exportu do Ruska je 30%, čo pre krajinu, akou je Slovensko veľmi zlá správa.
Všetky tie majstrímové povedačky o americkom oživení, sú len bublinou.
Verejný dlh v 2015 oproti 2008 vzrástol +82%, spotrebné pôžičky nárast +550%, štud.pôžičky nárasť +135%, pôžičky na autá +24,6%
Ekonomika USA je hnaná na konzum dlhu, rast riešia ďaľším a ďaľším zadlžovaním.


