SNS by to najmenej potrebovala pred volbami, ale toto sa stalo po volbach.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
To, ze jej stat skoro 8 rokov prznil zivot je nie nic?
Tvoju poslednu vetu ignorujem - neviem na com sa zaklada ani co nou chces dosiahnut, okrem urazania.
Ked si precitas pozorne moj clanok, zistis, ze som pouzil zvrat "mala by", "mali by". To znamena, ze by to bolo podla mna spravne. Ano, za tych skoro osem rokov prenasledovania by si zasluzila odpustenie, ak bola vinna, alebo odskodnenie ak bola nevinna. To by boli slusne riesenia. Nanestastie sa zda, ze podla Teba irecito slovenske riesenia su take, pri ktorych sa stat chova chrapunsky a so svojimi obcanmi zaobchadza ako s dobytkom.
To si sa ale pekne vyfarbil. Nenavist Ti zaslepuje oci a ani nevies ci citas. Ja som nenapisal, ze "musi byt alebo nevinna, alebo omilostena", ale ze sud "Musí byť bez akejkoľvek pochyby nestranný a spravodlivý." Zda sa vsak, ze v Tvojich ociach je vinna, pretoze je Madarka.
EU ma zdroje od svojich clenskych statov. Z tychto zdrojov napriklad Slovensko dostava podstatne viac, ako prispieva. Pokial ide o to, ze EU by sa mala spytat svojich obcanov, ako peniaze pouzit, nie som si isty, ci navrhujes referendum pri kazdom vydavku? Ved na to mame Europoslancov, aby taketo problemy riesili.
Vytaca ma vsak a naplna hanbou, ze ked treba niekomu pomoct (ci je to Grecko alebo teraz Ukrajina) my vyskakujeme a nadavame a v pripade Grecka v 2010 sme boli jedini, ktori nepomohli. A to si myslime, ze Slovaci su stedry a dobrosrdecny narod...
Cudzinec, Ty si cudzinec v tomto storoci. Patris tak do 50-tych rokov minuleho storocia.
Kde by rozpravala, ak nie na sude. A jej advokat Kvasnica vyhlasil, ze sa pojednavani zucastni.
BTW Mas nejaky link na tych 200 €, alebo len tak odhadujes?
"nesmierne jej to skomplikovalo život"
Komu to skomplikovalo zivot a ako?
"následné TICHO antimAĎARIZMU"
To zartujes? Hadam nebolo na Slovensku fora, kde by Malinovu neurazali. A vsimni si v tejto diskusii prispevok od eduarda, ten je typicky pre diskusie o Hedvige Malinovej.
Nemyslis, ze keby to bolo naaranzovane, tak by to urobili pred volbami, aby mobilizovali madarskych volicov? A co sa tyka toho Dunaja s "i" na konci, nemyslis, ze by vysokoskolacka Malinova vedela, ze sa to pise s "j"? Najma, ak by to bola dopredu planovala? Na druhej strane, nejaky holohlavec, ktory so stvorkami liezol z jednej triedy do druhej by to mohol nespravne napisat. A vo vysetrovani sa taky niekto aj mihol a potom zmizol...
Ja nie - ty smykaj! Len kam - myslim, ze teba by nikde nechceli.
Ani nie, ale mrzi ma, ze pises somariny. Lebo je somarinou napisat, ze sa bude musiet ospravedlnit v kazdom pripade. Kazdy je kazdy a teda podla teba by sa mala ospravedlnit aj keby ju sud oznacil za nevinnu.
Skratka nemas ziadny link, len ohovaras a myslis si, ze si dobry Slovak.
BTW, nie som Madar.
A mozes to aj nejako dokazat, ze na druhy den uz nemala po bitke "ani pamiatky"? Myslis, ze keby podvadzala, tak by bola aj taka tupa, ze by sa uz na druhy den nevymalovala? Ale dobre - vyprodukuj link, den po bitke, na ktorom uz na nej nic nie je vidiet.
Ak sa zucastni pojednavani, tak sa jej ospravedlnis?
Co Ti doktor Hlbočan vybavil invalidny dochodok, ze si mu taky vdacny?
Odporúčame