Kolko sme toho splatili?
Staru Belu trafil presne. Noze, evita, link na to ze Slovaci budu splacat dlhy Nemcov.
No coze zmozeme my neboraci... A to este nespominam, ze sme boli 1000 rokov biedou bitti, krivdou kriveni, vsetci nas len okradali a utlacali a my, pracoviti, statocni, dobrosrdecni, cestni a stedri, sme len trpeli a trpeli...
Toto som vyprodukoval pre Teba, lado. Vies ako sa Ti bude dobre spat, ked si to precitas?
"Ale presne ako vraví Gray - tá miera intolerancie je neporovateľná....Silná nevraživosť je aj na úrovni kňazov"
No schvalne - hod link na taky nenavistny prispevok od nejakeho knaza, aky som ja hodil vyssie na prispevok ateistu.
Vicino, ked vyhlasis ateistov za veriacich, tak dokazes co len chces.
Gray napisal: "Doteraz som nepocul, ze by ateista zabil veriaceho, pretoze je veriaci."
Ty s nim suhlasis, pretoze ti vrazdiaci ateisti boli podla Teba vlastne veriaci.
Takze pre vyjasnenie pojmov si to definujme.
Veriaci = clovek hlasajuci, ze Stvoritel existuje.
Ateista = clovek hlasajuci, ze Stvoritel neexistuje.
Stale si myslis, ze Grayov vyrok je pravdivy?
Nuz, Hehe, mali by sme volit a zvolit takych, o ktorych budeme aj daci pocut. Alebo si myslis, ze sa ozaj na Slovensku nenajde nikto taky? Tak to by sme ozaj boli menejcennou krajinou...
"A nemyslím si, že tí intoleratní sú práve ateisti."
Nuz moja skusenost v tychto diskusiach je, ze su to prave ateisti, ktori pozuju ako tolerantni a vcelku inteligentnejsi, vyskieraju sa a urazaju.
"Nekvalitné a možno aj zdravotne závadné potraviny sa nebudú voziť do Nemecka a Francúzska, ale jesť ich budú len Slováci. Do Nemecka a Francúska sa bude lacno a bez cla dovážať len pšenica a nerastné bohatstvo"
Na zaklade coho toto tvrdis.
A k Dominovmu prispevku: Presne tak! Niektori ludia vsak potrebuje neprestajne zdoraznovat ako nam vsetci ublizuju, zatial co my nikomu.
A vedela by si aj tie svoje prve tri dovody dolozit? Ci Ti mam verit?
"100 heroických bojovníkov Ukrajinskej oslobodzovacej armády rozprášilo až 30 000 ruských komunistických vrahov"
Mohol by si na toto hodit link?
Krytie zlatom by mohlo rusku ekonomiku dorazit a naopak pokles ceny rubla jej prospieva.
1. Nikto od Teba neziadal, aby si niekoho menoval, alebo odvolal. Ani nikto na Slovensku to robit neziadal. Ludia sa len pytali na dovody odvolania. Alebo by boli lepsi katolici, keby ani nepipli?
2. Kto od teba chcel, aby si sa mu klanal? Fuj, clovece - nenavist z teba len tak srsi...
No teda, vidim, ze som s Tebou len zabijal cas - ci rovno som ho vrazdil. Ved podla Teba by vari aj v parlamente mali vsetky strany mat rovnaky pocet poslancov a to bez ohladu na to kolko ludi by ich volilo a kolko ludi by teda zastupovali... takze vlastne ani volby by neboli potrebne... Co uz, mozno to tak u Vas mogusov chodi...
Preco teraz predstieras, ze si nemal cas odpovedat? Ved si si nasiel cas na ten moj prispevok zareagovat, aj ked to bola reakcia od veci. Takze zopakujem tu jednoduchu otazku:
"Mali Chorvati a Slovinci pravo na samostatnost, alebo nemali?"
Bud chlap a skus odpovedat.
Naodpovedal si na moje otazky. Napriek tomu ja zareagujem na Tvoj prispevok: Na Slovensku bola peticia kvoli Bezakovi uz vlani a podpisalo ju asi 15000 ludi. To si nevedel?
http://www.aktuality.sk/clanok/229420/sa nca-…
K Tvojej poslednej vete: ano, je to spravne, pretoze peticia sa tykala Slovaka.
A teraz sa zachovaj ako chlap a odpovedz na moje otazky.
Biskup ma byt veriacim vo svoje dieceze ako otec. Tak sa ma aj oslovovat: "Otec biskup". A teda, ked sa otcovi stane nieco zle (naprikald odvolanie), tak co maju jeho deti robit?
1. Snazit sa zistit, co sa stalo a pomoct mu ak sa da.
alebo
2. Obratit sa otcovi chrbtom a podla moznosti ho uz ani nespomenut.
Co povies, cest, co je spravne?
Reakcia nunciatury je alebo arogantna alebo alibisticka. Ani neviem, co je horsie...
Odporúčame