V clanku som prirodzene podal svoj nazor na vec. A v diskusii si potom povazujem za svoju povinnost svoje nazory obhajovat, pripadne uznat, ze som sa mylil. Nikomu som nehovoril, ze "ostatni sa maju mojej pravde prisposobit". Ak ano, odcituj, ospravedlnim sa. BTW snazim sa svoj nazory ako v clanku, tak v prispevkoch slusne predstavit. Nespekulujem o detstve diskutujucich tak, ako to robis Ty.

