Ako by asi tie zadlzene krajiny splacali svojimi devalvovanymi menami svoje dlhy? Ci by sme im ich odpustili?
Este u toho Cecha by som taketo vyroky bral - Ceska republika nema na to, aby sa mohla pripojit k Eurozone, tak ju aspon ocernuje...
Ako by asi tie zadlzene krajiny splacali svojimi devalvovanymi menami svoje dlhy? Ci by sme im ich odpustili?
Este u toho Cecha by som taketo vyroky bral - Ceska republika nema na to, aby sa mohla pripojit k Eurozone, tak ju aspon ocernuje...
Je to aj v nasom zaujme, aby Nemecko malo stabilnu vladu, ktora by nemusela robit populisticku politiku.
abraxas, bola to vina polskych zien, ze Cervena armada bojovala podla zasady: "Ničevó, nas mnóga"?
Abraxas - nizsie Ti to timpe napisal - su aj drahsie spekacky, ktore obsahuju len maso. Ked si taky snob, kupuj si ich a skod si zdraviu. Ja si budem kupovat tie zdravsie. No a ak su aj lacnejsie, tak mi budu este viac chutit.
Soja obsahuje hodnotnu bielkovinu a ZIADNY cholesterol. Kosti maju vapnik, atd. Dufam, ze su tam aj koze s obsahom kolagenu...
Keby si psa krmil len cistym, co aj najkvalitnejsim masom, rychlo by zdiochol.
Klaus, Zeman, Konicek... Zda sa, ze bratsky cesky narod si stavia do cela čudnych ludi. Ani si nechcem predstavit, co to narobi s tymi Slovakmi, ktori maju voci Cechom komplexy menejcennosti.
Pokial ide o ten festival, aj Jezis Kristus navstevoval hriesnikov a mytnikov. Neviem si predstavit, ako inak je mozne ich zachranit. Tym, ze sa im budes vyhybat?
Pokial vsak ide o Tvoje prve dve otazky priznam sa, ze nemam ani sajnu o com hovoris. Co keby si sa znizil trochu na moju uroven a vysvetlil to?
Co to znamena, ze sa "dal do paktu s diablom"? Uctieva Baala? Prinasa mu ludske obete? Alebo sa mu len po nociach klania? Ak mas o tomto dokazy, je Tvojou povinnostou ich zverejnit. (Pre zaciatok bude stacit, ak hodis link.) Ak nemas dokazy, tak len ohovaras a to je proti 8. prikazaniu Desatora. A toto vsetko plati aj pre RKC.
Takze preco davat Bilaka a Carnogurskeho na tu istu rovinu? Akurat, ze to dobre padne tomu, kto Carnogurskeho nenavidi.
V Biblii sa pise, ze strom pozname podla jeho ovocia. Ake je ovocie odvolania arcibiskupa Bezaka? Ake je ovocie tajenia dovodov odvolania. Prosim vyber:
1. Laska, dovera, jednota.
2. Trpkost, klebety a spekulacie, rozkol.
Prosim, abraxas: vyber 1. alebo 2.
Hehe, aj odo mna mas bod - trestny. Bilak ma 96 rokov a Carnogursky 69. Co povies, v ktorom veku sa lahsie menia nazory?
Ktory kandidat si mysli, ze jemu ten prezidentsky stolec nema patrit?
Akym "smahom ruky"? JC v podstate z KDH odchdzal uz od roku 2000. A pre petra55 - dobry otec si nacas uvedomi, ze jeho deti ziju svojim vlastnym zivotom. Zly otec ich nepusta z domu a stale im do zivota pinda.
Na rozbehnutie vyroby vzdy treba peniaze a stat tu moze pomoct. Je to podla mna lepsie riesenie ako komercne pozicky, ktorych splacanie sa moze stat mlynskym kamenom na krku. Pravda, zdroje statu nie su neobmedzene a stat tiez tie peniaze musi odniekial zobrat. Riesenim by tu mohlo byt efektivnejsie a rychlejsie vyuzivanie Eurofondov.
Odporúčame