Tento diskuter aspon priznava, ze mu situacia nie je jasna.
Tento diskuter aspon priznava, ze mu situacia nie je jasna.
Ale co ak aj medzi tymi, ktori hlasovali proti boli nejaki "kapitalisti". Pochvalil by si ich? Ci by si spomedzi tych, ktori hlasovali proti chvalil len nekapitalistov, pokial mozno komunistov?
Takze Obama kona prekvapujuco, rychlo a razantne?
Nebo Wells sci-fi spisovatelom? A "desiny sveta" neberiem. Deviny mozno.
Este raz si precitaj moju otazku, junacik. Pytal som sa cim by si vysluzil tvoju pochvalu.
Keby Cameron vyhlasil, ze bude ignorovat parlament a zucastni sa vojenskej intervencie nadaval by si na neho. Ked vyhlasil, ze bude respektovat parlament a intervencie sa nezucastni, nadavs na neho. Cim by si vysluzil Tvoju pochvalu?
Presne tak - tento "doondiany zakon" bol hysterickou reakciou na provokaciu:
Vsimli ste si ako zle Obama vyzera? Schudnuty, zvraskaveny, ostareny...
"či je o jednu alebo viac obrátok mimo daň je pre štát relatívna strata." To iste - ale Ty si fakt myslis, ze ten obkladac spravil len tento unik a ze je jedinym zivnostnikom, ktory taketo podfuky robi?
Takze na zvysenie hospodarskeho rastu odporucs danove uniky? Greci sa takymto sposobom velmi daleko dostali.
Ale ved hovoris nezmysly: Predavaci a poskytovatelia budu musiet vydavat blocky a teda platit dan zo svojich prijmov, ktore budu blockami dokumentovane. Tieto dane budu predsa prijmom statneho rozpoctu
Kolko aut tak asi bolo na uzemi Slovenska za C. a K. monarchie?
Pomohol si mu vyhnut sa plateniu dane. Mozes byt na seba hrdy...
Preco by predajcovia a poskytovatelia nemali vydavat blocky? A ked ich uz vydaju, preco by nemohli byt zlosovane?
Volako furt sa tu miesaju dve otazky: Ci chemicke zbrane boli pouzite a kto ich pouzil.
Aku mas len peknu povahu Mitrax. Ked niekomu treba pomoct, tak jed z teba len tak kvapka...
Timpe, Ty musis mat hrozny zivot. Nesuhlasis vobec s nicim. Tej starej Blazkovej jednoducho nakup nerozpisu a ak by vyskakovala tak ju uzemnia aj ini nakupujuci. Co myslis, ako dlho by to skusala?
Cchung Cching mesto ma v skutocnosti "len" 6 - 7 milionov obyvatelov. Ale je to paradne mesto.
Odporúčame